HAKKIMIZDA

Samsun Atakum Taşımacılık

 Samsun Taşımacılık Türkiye’nin güçlü taşımacılık gruplarından biri olan Atanak Grup’un öncü şirketi Samsun Evden Eve Nakliyat tır. 

2015 yılında asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmamızın vizyonu: Müşterilerinin öncelikli ihtiyaçları ve bu ihtiyaca göre sunulan yenilikçi çözümlere dayanmaktadır.

Firmamız 1985’lı yılların evden eve nakliyat’ta kurumsal kimliği ile  alanında faaliyet göstermek üzere küçük bir şirket olarak oluşmuş ve günümüzde yirmibeş e aşkın çalışanı .  12 nin üzerinde özmal araçları ile  devam eden operasyonları ve kendi alanında en iyileri olan Samsun Evden Eve Nakliyat sektörünün en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Atakum Nakliyat 1986 yılında kurulan Samsun Evden Eve Nakliyat  Ltd. Şti., kısa sürede Türkiye’nin taşımacılık firmaları arasında  sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Ofis taşıma hizmetlerimizde; eşyalarınıza önce ekspertiz yapıp sonra taşıması başlıyoruz.

Taşınılacak ev karton koli, karton fiçi, hava kabarcikli naylon, koli bant, battaniyeler vb. gibi kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak dikkatlice ambalajlanir.

Samsun Nakliyat eşyalarınız, uzmanlarımız tarafından güvenle istediğiniz yerden istediğiniz yere taşınır. Şehirler arası samsun evden eve nakliyat profosyonel kadrolar tarafından ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü olarak yapılmalıdır.

Samsun Taşımacılık üstelik sizlere bu hizmet sunulacağında kendiniz depolanmaya ait ekstradan hiçbir çaba harcamıyorsunuz. Bizler kapınıza kadar gelerek gereken işlemleri yapıyor, hangi nesne neyle ambalajlanması gerekiyor ve neyle muhafaza edilmesi gerekiyorsa profesyonellikle yapıyoruz.

Biz Kimiz ?

 • Samsun Taşımacılık Atanak şirketler grubu Odabaşı kardeşler tarafında Samsun merkezi kurulup daha sonra İzmir,Ankara,Bursa,Antalya,Samsun gibi bir çok ilde distribütörlük oluşturarak  faaliyet alanı otomotiv ,gıda ve taşımacılık sektöründe lider kuruluşlardan biridir.
 • Samsun Evden Eve Nakliyat şirketler grubu en büyük sermaye alanı evden eve nakliyat olarak göstermektedir.20′nin üzerinde özmal araçlar ile Türkiye’nin  her noktasına kesintisiz hizmet sunmaktadır.
 • Samsun Nakliye özellikle evden eve nakliyat işlerinde  konusunda uzman olan lider kuruluşlardan biridir.Firmanın Türkiye’de şehiriçi ve şehirler arası samsun nakliye söktöründe verdiği kalite hizmetleriyle   ile çözüm odaklı müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Samsun Nakliye kendi ilkelerinden ve müşteri taleplerine cevap verme hususundaki hızlılık ve güvenilirlikten asla taviz vermeyen bir firma olarak 7/ 24 müşteri memnuniyeti için koşuşturan bir firmayız. Firmamız süreçlerinizi daha iyi, daha kolay, daha hızlı veya daha karlı hale getirmek için yollar bularak işletmenizin gelişmesi ve büyümesine yardımcı olacak yenilikçi çözümlere ulaşmanıza yardım ederiz.

 Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10 – 15 gün önceden kayıt bırakırsanız sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

           Amacımız Nedir?

 • Atakum Taşımacılık , Samsun Evden Eve Nakliyat  olarak görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı çağdaş teknolojileri kullanmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerinin üstünde  hizmetler sunmaktır.
 • Samsun Nakliyat 1985 yılından bu yana samsun taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızdır. Samsun Nakliyat sektöründe öncü ve güvenilir bir firma olmayı ilke edinmiştir.
 • Samsun Taşımacılık müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak, taşımış olduğumuz eşyanın sorumluğunu bilen bir ekip anlayışıyla hizmet vermekteyiz.
 • Samsun Taşımacılık firmamız tecrübeli eleman istihdamına, temiz kapalı araç filosu ve asansörlü taşıma sistemindedir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere önem veren bir taşıma anlayışıyla güven, sorumluluk ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden faaliyetine devam etmektedir.
 • Samsun evden eve nakliyat firmamızın hedefi, çağdaş yaşamın ve teknolojinin gereklerini yerine getirmektir. Samsun Atakum Taşımacılık kurumsal bir çalışma sistemiyle daha fazla nokta’da faaliyet gösterebilmek için alt yapımızı kurmaktadır. Müşteri şikayetlerini asgariye indirmek, samsun nakliyeciler sitesi araç filomuzu büyütmek, mevcut asansör hizmetimizi ve ekip sayımızı arttırmaktır. Kaliteyi güvenle birleştirip bu şekilde uzun yıllar Samsun Nakliyat sektöründe anılmasını sağlamaktır. Bizlere İletişim böümden irtibata geçebilirsiniz daha detaylı bilgi verelim.

Modern Ambalajlama

Samsun Evden Eve Nakliyat ile yapıcağınız tüm ev iş yeri ve ofis nakliyesinde en çağdaş ambalajlama teknikleri ile karşılaşırsınız . Bunlar Samsun Nakliyat sektöründe lider olan Atakum Nakliyat firmamız uzman ekip elemanları ve modern ambalajlama teknikleri sayesinde hizmet sunar.

Atakum Taşımacılık bir çok ambalajlama malzemesi ile farklı tekniklerle olabilecek hasarı minimum riske sokmaktadır.

Samsun Evden Eve Nakliyat sizinle taşınma öncesi planlama için sizlere, nakliye ekibimiz hareketiniz hakkında tam olarak bilgilendirilecek. ekibimiz, zamanlama, program ve ambalaj malzemelerinin ve özel gereksinimlerin farkında olacak ve eşyalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde paketlemek ve taşımak için ihtiyaç duydukları her şeyle evinize gelecek.

Samsun Nakliyat ekip elemanlarımız eşyalarınızın hasarsız taşınması için gayretli bir çalışma örneği sergilemektedirler.

Samsun Nakliyat amabalajlamada kullandığımız teknikleri şu şekildedir :

 • Mobilyalar için içi havayla dolu naylonlar ve battaniyeler.
 • Orjinal beyaz eşya kartonları.
 • Elbiseler için askılı dolaplar.
 • Kalın mukavva koliler.
 • Kırılacak eşya için beyaz kağıt kullanılır.
 • Taşıma için kullanılan malzemeler her ay yenisiyle değiştirilir

Samsun Taşıma sektörüne öncülük eden kuruluşlardan biri olan Samsun Nakliyat sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetin keyfini  yaşatmaktadır.
Samsun Nakliyeciler Sitesi Türkiye’deki tüm şehirlere yayılmış olan geniş bir araç filomuz ve asansör sistemiz mevcuttur..Şehir içi ve şehirler arası mesafe farkı gözetmeksizin    nakil işleriniz gerçekleştirilir.

Samsun Nakliyat Ev,ofis,fabrika,banka ,dershane, okul ,imalathane v.b mekan taşımasıcılığı,mekan    düzenleme , depolama ,ambalaj ve koli kiralamadır.

Samsun Atakum Taşımacılık gibi geniş hizmet yelpazesi ile nakliyeciliğin sınırlarını değiştirmektedir.

Samsun Nakliyat ta mükemmellik istiyorsanız doğru adrestesiniz , ve güvendesiniz …!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir