Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

 

Şehir içi nakliyat hizmetlerinde Samsun Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sigortalı, ambalajlı, marangozlu şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşınma gününden birkaç gün öncesinde firmamızı aradığınızda ücretsiz eksperimiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceler.

Buradaki amacımız eşya taşıma günü hiçbir problemin oluşmaması, nakliye hizmetinin koordineli bir şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır.

Eşyalarınızı inceleyen personelimiz hangi boyutta bir aracın eşyalarınızı taşıyacağı, kaç işçinin görev alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek taşınmanızın programını yapar.

Samsun Nakliye şehir içi nakliye işlemlerinde firmamız tarafından uygulanacak taşıma hizmeti aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.Öncelikle ev içindeki tüm ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak taşınmaya hazır hale getirilecektir.

Atakum Taşımacılık eşyanızın gideceği yerde ise deneyimli elemanlarımız demonte gören eşyaların monte aşamasını yapacaktır. Koltuk, kumaş vb. eşyalarınız havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilecektir. Eşyalarınız yeni adresine ulaştığında sizler sadece mobilyalara yapılan ambalaj malzemelerini sökerek kullanıma hazır hale getirmektesiniz.

Samsun Evden Eve Nakliyat beyaz eşyalarınız olan bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutna makinesi, cam türündeki eşyalarınız ilk olarak kağıtlara sonrasında ise battaniyelere sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Elbiseleriniz askılı elbise dolapları içerisinde taşınır ve hiçbir elbiseniz kırışmadan, toz olmadan rahatlık ile taşınmaktadır.Müşterilerinin tek yapması gereken sadece firmanın sevkiyat gününü öğrenerek ona göre hazırlık yapmasıdır. Bu hizmette diğer hizmet türleri gibi kapıdan kapıya hizmet türüdür.

Samsun Taşımacılık cam türündeki hassas eşyalarınız kağıda sarılır ve ardından kolilere fıçılara konularak deneyimli elemanlarımız yerleştirilir. Sizlere de sadece eşyanız yeni evinize geldiğinde keyfinize göre dizmek kalır. Elektronik eşyalarınız özenle ambalajı yapıldıktan sonra özel köpüklü karton koliler içerisine yerleştirilir.

Atakum Nakliyat şehiriçi nakliyat , evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızı aramadan karar vermeyiniz. En hesaplı fiyatlarla ve kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız, deneyimli personel kadromuz ile sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.

Atakum evden eve nakliyat kurumsal yapıya sahip profosyonel ve güvenilir taşıma şirketidir.

Bizle herşey kolay, 7/24 kesintisiz olarak samsun şehirler arası ve şehir içi ev taşıma işini geniş araç filomuzla sigortalı şekilde sunmaktayız.