Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti

samsun nakliyat

Atakum Nakliyat olarak ev, ofis eşyası depolama alanında sizlere kusursuz, kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti sunuyor. Samsun da evinizde yahut iş yerinizdeki eşyaların fazlalığından şikayet ediyor veya koyacak bir yer bulamıyorsanız veya bir yere tahininiz çıktı eşyaları nereye koyacağınızı düşünüyor iseniz profesyonel eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Samsun’da hizmet veren depolama şirketimiz siz değerli müşterilerine kolay ve pratik çözümleri sunmayı hedefleyerek atmaya kıyamadığınız veya saklamakta güçlük çektiğiniz eşyaların bireysel ve kurumsal olarak özel depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir.

Bu taşımacılık türünün tercih edilmesinde amaç az eşya için fazla nakliyat ödenmemesi için tercih edilmektedir. Parça eşya taşımacılığını taşımacılık işi ile uğraşan her firma yapmamaktadır durum böyle olunca parça eşya taşımacılığı sırasında seçtiğimiz taşıma şirketini iyice araştırmalı ve dikkat etmeliyiz.

Samsun Evden Eve Nakliyat üstün güvenlik anlayışı ve kaliteyi her zaman vurgulayan taşıma şirketimiz sadece bireysel olarak ev eşya depolama hizmeti vermekle kalmıyor, kurumsal olarak şirketlere küçük ve orta ölçekli firmalara depolama hizmeti ve stok kontrol alanlarında hizmet sunmaktadır.
Depo ,eşya,ziynet veya malın belirli bir süre boyunca muhafaza edildiği yerdir. Bu bazen yakın bir şehir olur bazı zamanlarda da çok uzak bir şehre, ilçeye veya diğer yerleşim yerlerine olur. Bu durum bizim için çok önemli bir gelişmeler.
Bu hizmet kapsamında farklı nedenlerle depolama ihtiyacı duyduğunuz eşya ve mallarınızı Türkiye’de tüm şehirlerdeki merkezlerinde mevcut depolarda muhafa edilmektedir.
Samsun Nakliyat Firmamıza ait depolar hijyenik olmalarının yanı sıra gerekli güvenlik önlemleri sağlanmıştır.Güvenlik kameraları,alarm ve gece bekçileri ile her türlü hırsızlığa karşı korunma altına alınmıştır.

SAMSUN NAKLİYAT

Samsun Taşımacılık eşya depomuz geniş detaylı olarak sigorta kapsamı altındadır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralı ile izlenmektedir.

Samsun Nakliyat oda depo sistemi ile müşterilerine rahat ve ferah depolama çözümleri getirmektedir.Evinizde sakladığını zamanlarda yaşayabileceğiniz sel baskını gibi olumsuz durumlarla bizimle çalıştığınız süre boyunca asla karşı karşıya kalmazsınız.

Kimler eşya depolama hizmeti almalıdır?

1- Ev içerisinde fazla eşyası olup muhafaza edemeyen kişiler,

2- Evini kiraya vermek isteyen veya tadilat yaptıracak kişiler,

3- İş organizasyonu sonrasında kullanılan eşyaları muhafaza etmek isteyenler,

4- Gümrükten gelen eşyaları depolatmak isteyen kişiler,

5- Evinizdeki eşyalardan yer açmak isteyen kişiler,

6-  İkinci Evinin eşyalarını depolatma isteyenler ,

Samsun Nakliye eşyalarınızı depolamaya karar verdiğinizde firmamızı 2-4 iş günü içerisinde aradığınızda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek keşif ve yönlendirme yapmaktadır. Eksper eşyalarınızın bulunduğu yere geldikten sonra gerekli raporlama ve ön hazırlıkları titizlik ile gerçekleştirerek gereken taşınma programını hazırlar. Eksperimiz hazırlamış olduğu çalışma programında size uygun olan eşya ambalajlama ve depolama hizmetini sunar. Depolama gününden bir gün önce eşyalarınızın ambalajı yapılır ve müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalarınızın taşınma hizmeti işinde uzman profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Samsun Atakum Nakliyat eşyalarınız depoya konulduktan sonra size ait özel odaya konulur ve odanın anahtarı size teslim edilir.

Dört mevsim boyunca firmamız bünyesinde eşyalarınız güven içerisinde saklanır ve herhangi bir olumsuz duruma karşı sigortalanır.

En iyi Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için atakum nakliyat çağrı merkezini arayıp ortalama fiyat ve destek alabilirsiniz.

Eşyalarınızı depomuzda istediğiniz zaman kontrol edebilir, ihtiyaç duyduğunuz bir eşya parçasını alıp kullanabilirsiniz.

Firmamız konusunda deneyimli ekipleri ve bu konuda en uygun alan seçenekleri ile samsun da eşya depolama konusunda zaman sizlerin yanınızda.